Ulusoypark

SEKTÖRLER

Turizm

Web Siteleri

2012 yılında Turizm sektörüneyatırım kararı alan Ulusoypark, kendi bünyesinde sahibi olduğu gayrimenkulleri değerlendirmek amacı ile turizm sektörüne girmiştir. Bu amaçla B-Suites markasını geliştirmiş ve ilk otelini Gebze' de, Organize Sanayi Bölgelerine, Sabiha Gökçen Havalimanına, Alışveriş Merkezlerine ve Şehir Merkezine yakınlığı ile bölgedeki firmalara yönelik çalışmaya başlamıştır.

Gebze otelleri arasında en avantajlı konuma sahip olmasının yanı sıra oda kapasitesiyle de ön plana çıkan B-Suites Hotel / Gebze 56 Suit, 30 Junior Suit, 4 Dublex Deluxe Suit, toplamda 90 odası ile konuklarına ağırlama sanatının inceliklerini, güleryüzlü ve profesyonel kadrosu ile sunmaktadır.

B-Suites Hotel / Gebze’deki 90 suit odanın hepsi konuklarına üst düzey konforu sunuyor. Odaların tamamı özenle hazırlanmış mimari yapısı, ayrıcalıklı konaklama hizmeti anlayışına uygun modern, fonksiyonel mobilyalar ve dinlendirici renklerle dekore edilmiştir.

Yoğun ve tempolu bir günün ardından rahatlamak için, otel ayrıcalıklarıyla ev konforunu arayan herkese, o sıcak atmosferi sunuyor.

Sakcay Digital Solutions