Ulusoypark

SEKTÖRLER

Danışmanlık ve Yatırım


Ulusoypark insan kaynakları çalışma prensibi olarak sektörlerinde uzman kişilerle çalışmayı kendisine prensip edinmiştir. Bu nedenle bünyesinde,  gerek kendi  ve gerekse birlikte çalıştığı çalışma arkadaşlarının bilgi birikimi ile önemli bir “know how” a sahiptir. Bu bilgi birikimi bünyesindeki faliyetlerden dolayı sadece teorik anlamda değildir. Bilfiil kendisinin karşılaştığı iş konularında, oluşan pratiğe yönelik çözüm önerilerini ihtiyaç dahilinde müşterileri ile paylaşabilmektedir.

Gayrimenkul Geliştirme Danışmanlığı
Gayrimenkul geliştirme danışmanlığında gerek yatırımcılara, gerekse geliştirici  kurumları başından sonuna kadar projelerine özel çözüm getirerek ileriye dönük gerçek katma değer sağlar ve projenin pazarlanabilirliğinde önemli rol oynar.

Proje geliştirmek üzere bir araziniz vardır veya bir yerde arazi arıyorsunuzdur veya arazisi olan bir şahıs veya kurumla ortaklık tesis ederek proje geliştirmeyi düşünüyorsunuzdur, projenin başından teslimine kadar Ulusoypark gayrimenkul geliştirme süreçleri içinde uzmanlık alanı olan hizmetlerle takımınızda çözüm ortağınız olarak projenizde farklılık ve gerçek değer yaratır;    

Turizm Danışmanlığı
Turizm Danışmanlığı, turizm sektöründeki kuruluşlara, çağdaş turizm normları dahilinde rekabetçi, kaliteye önem veren, marka bilinirliği yüksek ve kârlı işletmeler haline gelebilmeleri amacıyla uzman danışmanlık hizmetleri sağlar.

Sakcay Digital Solutions