Ulusoypark

BASIN ODASI

Basın Bültenleri

Yeşili yeşil, Mavisi mavi
Akse Yaşam Konutları’nda hayatın renkleri daha da canlı.

Güzeltepe’de yemyeşil doğa ile masmavi gökyüzünün buluştuğu, İçerisinde sosyal ve sportif her türlü faaliyet için maksimum imkânın bulunduğu mükemmel bir proje.
Konsepti, yeşil alanları, sosyal tesisleri ve alt yapısı ile bir bütün olarak projelendirildiği konutlarıyla, sadece kendi alanlarının değil, yakın çevresinin de yaşam kalitesini yükselten bir tasarım. Akse Yaşam�da, enerji, keyif, mutluluk ve huzurun bir arada yaşanacağı sosyal alanlar üretildi. Açık yüzme havuzundan, dinlenme ve güneşlenme teraslarına, koşu ve yürüyüş parkurlarından, çok amaçlı spor sahasına kadar her imkân mevcut. Güvenliğiniz, huzurunuz ve rahat olabilmeniz için her şey düşünüldü. Blok giriş lobisi, siz ve misafirlerinizi karşılamada, evinizdeki huzurun sembolu niteliğinde

Estetik ve kaliteli malzemelerle tasarlanmış, bloklar arası mesafede ferahlığı ön plana çıkaran, geniş pencereli odalarda, geçirdiğiniz zamanlar keyif dolu olacak. Kesintisiz güvenlik anlayışıyla, modern hayatın tüm ihtiyaçları sizler için kusursuz bir şekilde planlandı. İç ve dış dizaynları, mükemmel alt yapısıyla sizin ve ailenizin güvende ve huzurla yaşaması için hazırlandı. Hayata bakış açınız değişecek.
Sakcay Digital Solutions