Ulusoypark

BASIN ODASI

Basın Bültenleri

İstanbul Park'a komşu olan villayı almak 350 bin Euro

Tepeören Akfırat'ta, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Kadıköy'e 15 dakika, Sabiha Gökçen Havalimanı'na 5 kilometre mesafede bulunan ve Formula 1'in gerçekleştirildiği İstanbul Park'ın hemen yanında yer alan Tepeören Koru Evleri, 26 bin metrekare üzerinde hayata geçiriliyor.

Doğayla iç içe bir yaşam seçeneği sunan ve Sabancı Üniversitesi, Koç Lisesi, Okan Üniversitesi'ne yakın bir konumda inşa edilen proje, 22 adet dubleks villadan meydana geliyor. Modern mimari ile inşa edilen proje, 270 metrekare büyüklüğündeki 4+1 dubleks bahçeli villalardan oluşuyor.

Projede; yüzme havuzu, iki ayrı sauna, spor merkezi, bilardo salonu ve açık terasın yanı sıra basketbol sahası ve çocuk parkına da yer veriliyor. Tepeören Koru Evleri'nde yangın, gaz, hırsız alarmları, güvenlik personeli ile güvenlik önlemleri alınıyor. Deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş, sıvı izolasyonu, ısı ve ses yalıtımı yapılmış villalarda ayrıca her villaya ait iki araçlık otopark, siteye ait 150 tonluk su ve yangın deposu ile tüm sitedeki elektrik tüketimini karşılayacak kapasitede jeneratör bulunuyor.

Ertaş İnşaat tarafından gerçekleştirilen projenin pazarlama ve satışı RE/MAX Armoni Ofisi tarafından yapılıyor. Tepeören Koru Evleri'ndeki villaların fiyatı 350 bin Euro.

Sakcay Digital Solutions